WhatsApp
/
Tıkla Ara
.
"7 Günde Teslimat 10 Yıl Garanti!"
Betonarme Havuz

Betonarme havuzların temeli ve perdeleri betonarme olarak yapılmıştır. Betonarme havuzlar üstten taşmalı ya da skimmer sistemli de yapılabilmektedir. Havuz kaplaması ister seramik ister liner kaplama olarak tercih edilebilir. Liner kaplamayı %100 sızdırmazlık garantisi ile uyguluyoruz.

Skimmer sistemli betonarme havuz:

Filtrasyon, suyun havuzdan pompa vasıtası ile emilip filtre edildikten sonra tekrar havuza pompalanması ile gerçekleşmektedir. Su kaybını %90 oranında engeller.

 

Üstten taşmalı betonarme havuz:

Havuzdan taşan su, taşma kanallarına (ızgaralara), oradan da taşma olukları vasıtasıyla taşma ana arterine ve buradan da denge tankına giderek, flokulasyon, filtrasyon, pH düzenleme ve klorlama işlemlerine tabii tutulduktan sonra tekrar havuz verilir.

 

Jakuzi:

Hidromasaj amaçlı yapılmış havuzlardır. Havuzdaki su sızdırmazlık jakuziler için de geçerlidir. Seramik veya cam mozaik ile yapılabilir. Jakuziler bir havuzun parçası olarak yapılabildiği gibi tamamen ayrı bir havuz olarak da yapılabilir. Jakuzilerin temel unsurları hidromasaj ünitesi, hava masaj ünitesi, ısıtma sistemi ve filtrasyon sistemidir.