WhatsApp
/
Tıkla Ara
.
"7 Günde Teslimat 10 Yıl Garanti!"
Kurumsal

Hakkımızda

2003 yılında Ankara'da kurulan Teknik Havuz, kuruluşundan bugüne, onlarca farklı su donatısının imalatından yapımına, montajından servis ve bakımına kadar her aşamada tüketiciye hizmet vermektedir. 

Teknik Havuz, yürüttüğü AR-GE çalışmaları sonucunda, sektörüne daima yenilik getirmeyi amaçlayarak bu doğrultuda çalışmaktadır.

Teknik Havuz, yalnızca yurtiçinde değil, yurtdışında da birçok noktaya hizmet götürmektedir. Yaptığı ithalat ve ihracatlar ile sektörüne katma değer sağlaması yanında, ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne sayısız başarılı projeye imza attık. 17 yıldır olduğu gibi sektörde var olmaya ve projelerimize devam edeceğiz.

 

Misyonumuz

Kuruluşundan bugüne olduğu gibi, çevreye duyarlı, doğa dostu ve insan odaklı projelerimize müşteri memnuniyetini esas alarak devam etmek, ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi olmak, gelişen teknolojiye ayak uydurmak temel amaçlarımız arasındadır. Teknik Havuz, çalışanları ve mutlu müşterileri ile güçlü ve değer gören bir firmadır. Yenilikçi çalışmalarımız ile ticari faaliyetlerimizi sürdürüyor ve hem ülkemize hem de markamıza katma değer sağlıyoruz. 

 

Vizyonumuz

2003 yılından bugüne dek yüzme havuzu tasarımı, üretimi, kurulumu ve teknik desteği konularında hizmet vermekteyiz. 17 yılın tecrübesiyle müşteri memnuniyetini esas alarak sektörde öncü olmayı, dünya çapında geliştirilmiş en son teknolojileri projelerimize entegre ederek kullanmayı ve markamızı global bir marka haline getirmeyi amaçlıyoruz. Kullanışlı ve avantajlı projeler üreterek sektörde çığır açmayı, müşterilerimizin isteklerini en iyi ve en doğru şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz.